Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Poděkování za rokem 2021

Poděkování za rokem 2021Vážení hosté a přátelé,
Rok 2021 je téměř za námi a proto nám dovolte ještě malé shrnutí, než se tento rok stane minulostí.
V loni v tuto dobu když jsme plánovali rok 2021, tak jsme zmiňovali pár překvapení. Na trh jsme začátkem roku uvedly Marimonovi – dobroty ve skle. Vaše chvalitebné a pozitivní reakce na naše dobroty a následné objednávání nás přesvědčilo, že Vám naše nakládané produkty chutnají a máte o ně stále větší zájem. Sice je to pro nás velmi náročné s provozem restaurace, ale i přes to jsme pro vás připravili nové nakládané dobroty, které si budete moci zakoupit již v lednu 2022.
Chceme Vám poděkovat, že i přes určitá omezení spojené s provozem restauračních zařízení, jsme pro Vás mohli připravit spoustu oslav, svatebních hostin, firemních večírků, školních srazů a dalších akcí.
Největším přínosem pro restauraci je nový Kuchař Pavel, který má dlouholeté zkušenosti jak s českou, tak i zahraniční kuchyní. Díky svému poctivému a kvalitnímu vaření pozvedl naší restauraci, vaše stále větší objednávky a chvály jsou toho jen důkazem. Velice Pavlovi Děkujeme a budeme se snažit v co nejdelší spolupráci.
Chceme poděkovat skvělé partě místních hasičů, za jejich podporu a ochotu kdykoliv pomoci a proto jsme velmi rádi, že jsme jim mohli pomoci s občerstvením na lampiónovém průvodu.
Musíme také zmínit a snad se na nás nebude zlobit pan J.K. ze Štěnovic, že to zveřejníme. Pan J.K. si od nás v loni koupil vánoční poukaz. Při letošním vydání vánočních poukazů jsme pana J.K. kontaktovali, že loňský vánoční poukaz letos ještě neuplatnil. Řekl, že si ho koupil a hodil do koše, jen aby nás podpořil. Tento dojemný čin si nemůžeme nechat pro sebe a panu J.K. srdečně DĚKUJEME.
V tuto dobu se pokládá nová střecha a zatepluje strop. Vzadu ve dvoře se staví venkovní sezení, kde dojde i k úpravě terénu a pokud vše půjde podle plánu, budeme mít překvapení pro naše nejmenší, tak aby si rodiče mohli v klidu posedět u výborného jídla a pití. Máme přislíbeno od obce i venkovní sezení před restaurací, které má být v provozu na jaře 2022. Vejde se tam cca 16 míst k sezení. Do budovy nebylo x let investováno a tyhle úpravy a opravy jsou potřeba pro lepší komfort a příjemnější posezení. Příští rok by se měla opravovat ještě fasáda ve spolupráci Obec – Pivovar. Panu Starostovi Štěnovic a celému vedení obce DĚKUJEME za spolupráci.
V neposlední řadě chceme poděkovat Vám všem, kteří si od nás objednáváte a jste naší každodenní součástí.
Prosinec byl pro nás hodně hektický, několik Farmářských trhů, kde jsme nabízely Marimonovi - dobroty ve skle. Objednáno téměř 200kg vánočního cukroví a do toho provoz restaurace. Teď si potřebujeme pár dní odpočinout a otevřít v plné síle.
Na příští rok máme v rukávu pár novinek, které budeme rádi, když se podaří realizovat.
Za celý tým restaurace Vám všem přejeme krásné vánoční svátky v rodinném kruhu, veselý a optimistický vstup do nového roku 2022.
Snímek obrazovky 2021-12-23 195758.jpg

Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů