header img

Komentáře

Zde nám prosím zanechte komentář z Vaší návštěvy. Samozřejmě nám zde mužete napsat i Vaše postřehy či návrhy na zlepšení.

11 thoughts on “Komentáře

 1. Včera jsem prvně od otevření navštívil Lidový dům a byl jsem mile překvapen. Nový interier, k tomu velmi příjemná obsluha a dobré pivo.Jako dlouholetý návštěvník mohu vyslovit jen pochvalu.

 2. Dnes jsme se u vás stavěli, a moc jsme si pochutnali. Krásná restaurace, královské porce, fantastická chuť a hlavně příjemné posezení s přáteli. Když to shrnu, tak vřele všem doporučuji návštěvu všemi deseti (klidně i dvaceti).
  Děkujeme, a těšíme se zase na brzkou viděnou.
  PS: Držíme palečky, ať vám to takhle dobře funguje. Jste skvělí.

 3. Dnes jsme si objednali jídlo k obědu : 1 x „hotovka“ vepřový ondráš a 1x pizzu Liďák. Do této restaurace jsem zamlada chodil, pak již jen sporadicky- Proto jsme chtěli udělat zkoušku. Vepřový ondráš kvalitou odpovídal, byl dobře ochucen. Pizza byla bohatě obložena sýry, šunkou, slaninou a salámem, dochucena (asi) bazalkou, výborná. Navíc dovoz zdarma. Určitě jsme neobjednali naposledy.

  1. Dobrý den, Děkujeme za pochvalu. Jsme rádi, že jste byl spokojen a že si budete i nadále od nás objednávat. Pro nás je spokojený zákazník prioritou. Budeme se těšit na další objednávku, případně že se osobně uvidíme v restauraci.
   Vaše restaurace Lidový dům Štěnovice.

 4. Dobrý den, objednala jsem si u Vás cukroví. Manželovi a dětem chutnalo. Už zbývá jen pár kousků. Moc děkujeme a jestli budete péct i příští rok, jsem u Vás jako na koni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *